Fizjoterapia

W Aurea Clinic zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla Ciebie pełna mobilność i dobre samopoczucie na wszelkich płaszczyznach. Dlatego funkcjonuje u nas również gabinet fizjoterapii, w którym pomożemy Ci się uporać z wieloma dolegliwościami dotyczącymi mechaniki Twojego ciała.

Pomagamy w powrocie do pełnej sprawności po różnych urazach i chorobach, ponieważ wiemy, jak duże znaczenie ma ona dla komfortu codziennego życia każdej kobiety. Nasz personel specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej, czyli dziedzinie zajmującej się dysfunkcjami mięśni dna miednicy.

Oferujemy m.in. kinesiotaping – fizjoterapię z wykorzystaniem elastycznych taśm klejących. Metoda jest nieinwazyjna i bezpieczna dla kobiet w ciąży, dlatego do naszego gabinetu fizjoterapii w Warszawie zapraszamy również Pacjentki spodziewające się dziecka. Kinesiotaping może okazać się pomocny na przykład w bólach kręgosłupa i miednicy, często pojawiających się podczas ciąży. Znajduje zastosowanie także po narodzinach dziecka, aby przyspieszyć regenerację mięśni brzucha po cesarskim cięciu. Kinesiotaping może pomóc również przy bólu spojenia łonowego oraz rozejściu mięśnia prostego brzucha. Dostępna w naszej klinice fizjoterapia w Warszawie pomoże Ci szybciej dojść do siebie i znowu cieszyć się pełną sprawnością oraz komfortem życia.

Zobacz cennik

Fizjoterapia uroginekologiczna w Warszawie

W Aurea Clinic pracują specjaliści z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej, którzy pomagają naszym Pacjentkom przygotować się do porodu oraz powrócić do sprawności, kiedy dziecko jest już na świecie. Ciąża jest wyjątkowym czasem, ale wiąże się też z licznymi dolegliwościami, w których fizjoterapia może okazać się pomocna. Kompleksowe przygotowanie ciała do porodu, nie tylko pod opieką lekarza ginekologii, ale też fizjoterapeuty znacznie ułatwia naszym Pacjentkom miesiące poprzedzające zostanie mamą.

Dostępna w naszej klinice fizjoterapia w Warszawie pozwala też aktywnym mamom dowiedzieć się, jak zachować dobrą formę nie narażając siebie ani nienarodzonego dziecka. Specjalista pomoże również zadbać o okolice wyjątkowo obciążone u przyszłych mam: mięśnie dna miednicy oraz mięsień prosty brzucha. Odpowiednia opieka fizjoterapeutyczna podczas ciąży oraz po porodzie pozwala uniknąć w przyszłości takich dolegliwości, jak chociażby nietrzymanie moczu. Mocne mięśnie brzucha z kolei są niezbędne do zachowania odpowiedniej postawy i zapobieganiu bólom kręgosłupa i miednicy. Za pomocą fizjoterapii uroginekologicznej, wspieramy nasze Pacjentki w dbaniu nie tylko o zdrowie dziecka, ale też własne.

Pomożemy Ci właściwie przygotować Twoje ciało do porodu, jak również szybko wrócić do formy po nim. Uporamy się z dolegliwościami związanymi z blizną po cięciu cesarskim czy nacięciu krocza. Skorzystaj z naszej oferty fizjoterapii dostosowanej do Twoich potrzeb, aby móc czerpać z życia to, co najlepsze!

Call Now Button