Ginekologia

Naszą misją jest sprawiać, aby kobiety czuły się bezpiecznie, bo dzięki temu będą bardziej świadomie dbały o swoje zdrowie.

Gabinet ginekologiczny Aurea Clinic to miejsce, w którym każda kobieta jest ważna i wyjątkowa. Empatyczny personel sprawia, że Pacjentki chętnie wracają, by wykonać szereg badań profilaktycznych lub zgłosić swoje zaniepokojenie, obawy związane z dolegliwościami kobiecymi.

Na badanie ginekologiczne w Warszawie zapraszamy Pacjentki, które chcą kontrolnie sprawdzić swój stan zdrowia, zauważyły u siebie niepokojące objawy, potrzebują doboru odpowiedniej metody antykoncepcji, mają problem z zajściem w ciążę, planują ją lub podejrzewają, że spodziewają się dziecka. Wykonujemy również badania prenatalne, które pozwalają kontrolować zdrowie płodu, zanim jeszcze przyjdzie na świat.

W naszym ośrodku ginekologicznym w Warszawie prowadzimy szczegółową diagnostykę: USG, cytologię klasyczną i płynną, badania laboratoryjne, histopatologiczne i mikrobiologiczne. Dzięki temu, nasi specjaliści mogą postawić trafną diagnozę i od razu podjąć odpowiednie leczenie. Konsultacja ginekologiczna to podstawa dbania o kobiece zdrowie, dlatego zdecydowanie warto pojawić się na wizycie przynajmniej raz w roku, aby sprawdzić, czy nie pojawiły się żadne nieprawidłowości. Do naszych gabinetów ginekologicznych w Warszawie zapraszamy również młode Pacjentki, które mają przed sobą swoją pierwszą wizytę – pomożemy wyrobić dobre nawyki w dbaniu o swoje zdrowie.

Zobacz cennik

Gabinet ginekologiczny w Warszawie

Począwszy od diagnostyki, przez leczenie farmakologiczne, aż do istotnych dla kobiet zabiegów ginekologicznych – jesteśmy tu po to, aby doradzić, pomóc i wesprzeć na duchu. Dbamy o to, co dla kobiety najcenniejsze – o jej zdrowie, dobre samopoczucie i płodność!

Pomagamy również w doborze odpowiedniej metody antykoncepcji dla każdej kobiety. Nasi specjaliści biorą pod uwagę wszystkie istotne wskazania zdrowotne oraz preferencje Pacjentki. Zajmujemy się zakładaniem i usuwaniem wkładek miedziane (m.in. Mirena/Kyleena, IUB Ballerine MIDI i NOVA T380) wraz z konsultacją ginekologiczną i badaniem USG. Oferujemy również wszczepianie i wyjmowanie implantów antykoncepcyjnych (m.in. Implanon Nxt). Pomagamy naszym Pacjentkom planować rodzinę w skuteczny i bezpieczny sposób.

W Aurea Clinic dostępne są również liczne testy laboratoryjne i badania mikrobiologiczne, aby umożliwiać naszym Pacjentkom kompleksowe sprawdzenie stanu zdrowia. Przeprowadzamy testy na występowanie m.in. zaburzeń hormonalnych, chorób przenoszonych drogą płciową oraz drobnoustrojów obecnych w moczu. Dzięki temu, specjaliści Aurea Clinic mogą postawić trafną diagnozę i szybko wdrożyć skuteczne leczenie. Przeprowadzamy też takie diagnostyczne zabiegi ginekologiczne w Warszawie, jak badanie czystości pochwy. Szczegółowe informacje na temat ewentualnego występowania stanu zapalnego lub infekcji pozwalają naszym specjalistom jeszcze lepiej troszczyć się o zdrowie Pacjentek.

Aurea Clinic to ginekolodzy w Warszawie nastawieni na potrzeby Pacjentki. Nasi specjaliści wyróżniają się nie tylko kompetencjami, ale też przyjaznym podejściem, dzięki czemu wizyta w gabinecie ginekologicznym nie jest źródłem stresu.

Call Now Button