Położnictwo

Ciąża to najważniejszy, bo najbardziej ekscytujący czas dla każdej kobiety. Wymaga od niej szczególnej uważności i troski, nie tylko ze strony najbliższych. Pełna opieka medyczna w komfortowych warunkach na czas ciąży i rozwiązania to czynnik, który zdecydowanie podnosi szanse na urodzenie zdrowego dziecka. To wszystko jesteśmy w stanie zagwarantować Ci w naszym gabinecie położniczym.

To tutaj dowiesz się, jak rozwija się Twoje maleństwo i jak o nie dbać, gdy jeszcze znajduje się pod Twoim sercem. Poznasz również szczegóły swojego porodu i wspólnie z lekarzem rozważysz najkorzystniejsze dla Was obojga opcje postępowania w czasie ciąży i porodu. W gabinecie położniczym Aurea Clinic w Warszawie znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania dotyczące połogu i szybkiego powrotu do formy po porodzie.

Wybór odpowiedniego gabinetu położniczego jest niezwykle istotny dla przebiegu ciąży. Specjalista nie tylko czuwa nad tym, jak przebiega ciąża, ale też dobrym samopoczuciem przyszłej Mamy. Tak ważne jest więc dla nas, aby Pacjentka czuła się bezpiecznie i komfortowo oraz otrzymywała w gabinecie odpowiedzi na wszystkie pytania związane z ciążą i porodem. Zapewniamy opiekę na każdym etapie oczekiwania na narodziny dziecka oraz przeprowadzamy szczegółowe badania diagnostyczne, aby mieć pewność, że płód rozwija się prawidłowo.

Zobacz cennik

Gabinet położniczy w Warszawie

Dbamy o to, by zapewnić Tobie i Twojemu dziecku maksymalny komfort podczas tych najważniejszych dni – po to, aby okres ciąży i porodu zawsze kojarzył Ci się z ekscytującym początkiem nowej przygody jako Mama!

Konsultacje położnicze pozwalają bezpiecznie przejść przez cały okres ciąży: od pierwszej wizyty, kiedy Pacjentka podejrzewa, że spodziewa się dziecka po przygotowanie do porodu. Wykonujemy liczne badania diagnostyczne, które pozwalają sprawdzić, czy płód rozwija się prawidłowo. W naszym gabinecie położniczym w Warszawie oferujemy m.in. badania USG: wczesne, genetyczne, połówkowe, w III trymestrze oraz na każdym etapie ciąży. Dzięki temu, specjaliści mogą ocenić budowę płodu, ryzyko chorób genetycznych, tempo wzrostu, stan łożyska oraz ilość płynu owodniowego, a także oszacować przewidywaną masę płodu. Wykonujemy badania 2D, 3D i 4D, a na życzenie przyszłych rodziców możemy również udostępnić pendrive z nagraniem, ponieważ doskonale wiemy, jak wyjątkowym i godnym zapamiętania czasem jest ciąża.

Wykonujemy również badania prenatalne, które pozwalają rozpoznać lub wykluczyć wady rozwojowe u płodu, aby rodzice mogli być spokojni o jego zdrowie jeszcze przed narodzinami. Oferujemy m.in. testy PAPP-A/F-BHCG, SANCO, HARMONY, PANORAMA i NIFTY. Współczesna medycyna pozwala na leczenie niektórych chorób jeszcze w łonie matki, dlatego tak ważna jest odpowiednia diagnostyka. W Aurea Clinic w ramach opieki położniczej wykonujemy również echo serca płodu – bezpieczne, bezinwazyjne badanie, które pozwala sprawdzić, czy u dziecka nie występują takie problemy, jak nieprawidłowości w budowie i funkcjonowaniu mięśnia sercowego, wady zastawek czy arytmia.

W naszej klinice oferujemy położnictwo w Warszawie nastawione przede wszystkim na bezpieczeństwo przyszłej Mamy i jej nienarodzonego dziecka. Pod opieką naszych specjalistów Pacjentki bezstresowo przechodzą przez wszystkie etapy ciąży oraz przygotowują się do porodu.

Call Now Button